Lipoliza Kraków

Klinika VESUNA funkcjonuje na rynku medycyny estetycznej od wielu lat i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Krakowa. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet i mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd i kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki.

 

Klinikę tworzą dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – na ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Placówki posiadają sprzęt medyczny najnowszej generacji. Co w praktyce oznacza, że w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów podczas zabiegu lipoliza iniekcyjna kraków.

Wykwalifikowany personel Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone i przebadane preparaty, posiadające polskie oraz światowe certyfikaty jakości.

 

VESUNA na bieżąco śledzi trendy, technologie, które pojawiają się na rynku. Co oczywiście przekłada się na różnorodną ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Pracownicy VESUNY do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, przecież to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed zabiegiem mogą oni skorzystać z profesjonalnych konsultacji z doświadczonym personelem Kliniki. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają niepodważalną okazję dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować swoim pacjentom optymalny komfort, a także bezpieczeństwo, które jest dla Kliniki kwestią fundamentalną.

Uśmiech na twarzach pacjentów, potwierdza ich zadowolenie z efektu przeprowadzonej kuracji czy zabiegu. Co motywuje VESUNĘ do dalszego działania. Właśnie z tego powodu personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#lipolizainiekcyjnakraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *